Květen v ZŠS IV.

Májový měsíc zahájily děti tvořením srdíček pro své maminky. Školní sportovní dopoledne na hřišti nás velmi nabudilo, proto jsme začali více cvičit a protahovat své tělíčko i v tělocvičně. Nechyběly i zdravotní procházky s pozorováním měnící se jarní přírody. Rozvíjeli jsme manipulační činnosti a procvičovali různá grafomotorická cvičení. Děti se seznamovaly s domácími mazlíčky a každý si vyrobil svého papírového pejska. Čas rychle utíká a nás už čeká poslední školní měsíc červen, který zahájíme oslavou Dne dětí, to se moc všichni těšíme!!

Text a foto: Mgr. Jitka Pilařová